3adımdaiş Özellikleri

3adımdaiş Özellikler

3 Adımda İş projesi işveren ve iş arayanlara yönelik talepleri karşılamak amacıyla hazırlanmış, özellikleri ile kusursuz bir iş - personel arama projesidir. Projenin bazı özellikleri aşağıdaki gibidir.

Rezervasyon Yönetimi

Firma profilinizi oluşturun, işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz personel profilini oluşturun. Oluşturulan profiller sonrasında uygun adayı rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Rezervasyon Yönetimi

Günümüzde firmaların sosyal medya ağı fazlasıyla önem arz etmektedir. Web sitenizi ve sosyal medya bilgilerinizi ekleyerek adayların firmanız hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Rezervasyon Yönetimi

Esnek altyapısı sayesinde özgeçmişinizi birkaç adımda hızlıca oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz CV'nizi sistemde muhafaza edebilirsiniz.

Rezervasyon Yönetimi

3 adımda iş üzerinden yayınlamış olduğunuz iş ilanınız ile kriterlerinize uygun bulunan adayları kolaylıkla eşleştirebilirsiniz.

Rezervasyon Yönetimi

3 adımda iş sisteminde CV puanlama sistemi yer almaktadır. CV puanlama sistemiyle kriterler göz önüne alınarak belirlenmiş en uygun adayı diğer adaylar arasından kolayca seçebilirsiniz.

Rezervasyon Yönetimi

Sistemde yer alan konumlandırma özelliğinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz personel konumu için ilan açarak gelen başvurulardan aday havuzu oluşturabilirsiniz.

Rezervasyon Yönetimi

İş görüşmelerinin temel unsuru olan mülakat sistemi size fayda sağlar. Mülakat hazırlık aşamasında mülakat esnasında kullanabilmek için gerekli notları kaydedebilirsiniz.

Rezervasyon Yönetimi

Adaylar özgeçmişlerini sistemde oluşturabilirler. Oluşturdukları özgeçmişlerinde tüm bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirler. Ayrıca özgeçmişleri için çıktıyı rahatlıkla alabilir ve mail ile gönderebilirler.

Rezervasyon Yönetimi

Hızlı erişim bölümü işverenler için tasarlanmıştır. Hızlı erişim ile başvuruda bulunan adayları tüm detayları ile sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.