3adımdaiş Yönetim Galeri

3adimdaiş Galeri

Yenilikçi bir anlayışla geliştirmiş olduğumuz 3adımdaiş uygulaması iş arayanlarla işverenleri bir araya getiren yepyeni bir web sitesi platformudur. 3adimdais.com güçlü uygulaması ve hızlı iletişim yapısı ile sizi istediğiniz sonuca ulaştırır. Satın alma işlemi sonrası kendi markanızı oluşturarak yapınızı kolayca yönetmenize yardımcı olacağız.

3 Adımda İş projesi kullanım bakımından iki farklı alandan oluşmaktadır. Bunlar ; adaylar tarafından firmaların yayınlamış olduğu iş başvurularını görüntüleyebilecekleri aday ekranı ve arka planda yer alan iş başvurularının sisteme girilebileceği, analizlerin yapılabileceği, başvuran firma ve adayların rahatlıkla kontrol edilebileceği yönetim panelidir.

Yönetim paneli ile yapılacak yönetici girişi sonrası ilgili kişiler sistemde yer alan firma detaylarına rahatlıkla ulaşabilirler. Firmalarla ilgili proje dahilinde kullanılan paket, firmanın mail adresi ve iletişim numarası, firmanın sisteme katılım tarihi ve firma bilgilerini son güncellediği tarihe ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın belirlemiş olduğu kullanıcılara ait bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Adaylarla ilgili, ilgili ilana başvuruda bulunan adayın iletişim bilgilerine, sisteme katılım tarihine ve özgeçmişini son güncellediği tarihe ulaşabilirsiniz.

İlanlarınızın tümüne ulaşabilir, ilanları pasife alabilir ve pasife aldığınız ilanları detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aynı şekilde oluşturacağınız ilanları taslak olarak kaydedebilir, sonrasında yayına almak için hazır hale getirebilirsiniz.

3 Adımda İş projesi ile ilgili tüm detaylara ulaşabilmek için 444 40 80 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilir ya da iletişim formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster