facebook pixel

3adımdaiş olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun hayalinizdeki işe ulaşmanız için tüm imkanları sunuyoruz.

"3adimdais Markası" olarak;

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık.

27 yıldır yazılım sektöründe hizmet veren firmamız 30'un üzerinde ülkede çalışmalarına devam etmektedir.

Teknolojinin gücünü kullanarak insan odağını kaybetmeden işe alım süreçlerini dönüştürmek, hızlandırmak ve maliyetleri azaltmak amacıyla hem çalışan adayına, hem şirketlere kendilerini değerli hissedecekleri bir işe alım süreci dizayn edecek yeni bir platform geliştirdik.

3adimdais.com sizi, uygulaması güçlü ve hızlı iletişim şekli ile sonuca ulaştırır.

3adimdais.com, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojileri kullanarak iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor.

Sunduğumuz Kolaylıklar

Firmalar için;

1 dakika içerisinde ilanını oluşturabilme

İnsan kaynaklarının ihtiyaçlarını karşılayan, hızlı, verimli ve pratik bir işe alım sistemini takip edebilme

İşe alım süreçlerinizin bambaşka bir deneyime dönüştüğünü tecrübe edebilme imkanı

Beğenilen özgeçmişleri liste oluşturup kaydedebilme özelliği

Firma için en doğru adaya ulaşmakta zaman ve emek tasarrufu sağlama

Adaylar için;

Profil oluşturduktan sonra beğenilen iş ilanlarına hemen başvurabilme

İş ilanını kaydederek istenilen zamanda ilana başvurunu yapabilme

Aranılan pozisyonu ve çalışmak istenilen konumu seçerek evine yakın iş ilanlarını hızlıca listeleyebilme

Arama kutucuğuna tıklayarak istediğin iş kriterlerini seçme ve kendinize en uygun işleri görüntüleyebilme

Günümüzün en önemli problemlerinden biri olan işsizlik ile karşı karşıya olan tüm bireylerin, hayalini kurduğu iş hayatının kapılarını aralamak.

Gelişen teknolojiyle birlikte iş arayanlar ile şirketler artık internet aracılığıyla birbirlerinden haberdar olmaktadır. İşte bu noktada 3adimdais.com olarak geliştirdiğimiz yapımızla, iş arayanla işvereni bir araya getirmek.

3adimdais.com aracılığıyla eğitimini aldığınız, tecrübesini kazanarak uzmanı olduğunuz veya ilgilendiğiniz her alanda çok sayıda iş ilanına ulaşmanız mümkün.

Son yıllarda teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmeler iş ve sosyal yaşantımız başta olmak üzere pek çok alanda insanlığa büyük kolaylıklar getirdi.

Özellikle internet teknolojisi hayatımızın her alanında bizlere çeşitli imkanlar sunuyor.

İnternet aracılığıyla pek çok bilgi ve habere hızlı bir şekilde erişebiliyor, rutin günlük işlerimizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyor, ilgi alanlarımızla ilgili birçok bilgiye ulaşabiliyor ve hatta kendimize yeni iş olanakları bile oluşturabiliyoruz.

Yaşadığımız bu teknoloji çağında biz, dijital teknolojileri kullanarak işverenleri daha fazla aday ve yetenekle, çalışma adaylarını ise kariyer süreçlerinde doğru iş ve firmayla buluşturarak Türkiye'nin istihdam piyasasına yön vermeyi kendimize vizyon olarak belirledik.